Kiełbasa Radzionkowska - gdzie kupić ? - FirmyMiesne.pl portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

Kiełbasa Radzionkowska - gdzie kupić ?

Wieprzowina to bardzo popularny rodzaj mięsa w Polsce. Do najpopularniejszych klasyków obiadowych należą z pewnością kultowy schabowy, mielony oraz gulasz. Z kolei na śniadanie czy kolacje Polki i Polacy wybierają parówki, kiełbasy, szynki, pasztety.
Opowiemy dzisiaj trochę więcej o kiełbasie wieprzowej, a mianowicie o Kiełbasie Radzionkowskiej z firmy HAM, bo jest o czym opowiadać.
 
fot. ZM HAM
Mięso wieprzowe oprócz wyjątkowego smaku ma też sporo dobrych witamin z grupy B (B1, B6, B12), a także A i E. Potasu, sodu, żelaza i cynku też nie brakuje i jest ich sporo.
 
Kiełbasa Radzionkowska HAM to wysokiej jakości kiełbasa wieprzowa o charakterystycznej, „pomarszczonej”, ciemnobursztynowej powierzchni. Odznacza się znakomitym smakiem z wyczuwalnym aromatem czosnku i dymu wędzarniczego. Produkt polecany zarówno do spożycia na ciepło, jak i na zimno. Więc do kanapek jest idealna i na ciepło z wody z musztardą, mniam, mniam ... idealnie pasuje. 100g produktu pozyskano ze 103g mięsa wieprzowego, naturalne przyprawy i autorska receptura tylko podnoszą noty tej wyjątkowej kiełbasy!
 
 
          fot.ZM HAM 
telefon: 32 769 95 59          e-mail:  handel@ham.com.pl         www: ham.com.pl
 
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.