FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

Maszynka do mielenia mięsa SIRMAN — opinie i zalety!Maszyna do mielenia mięsa firmy SIRMAN model TC12 DENVER FX i TC 22 DAKOTA to urządzenia sklepowe, które charakteryzują się eleganckim wyglądem, niewielkimi wymiarami oraz cichą pracą.

Największą zaletą, która wyróżnia te maszynki w od maszynek do mięsa serii TS, jest zdecydowanie dłuższy czas ciągłej pracy. Maszynki do mięsa TS mogą bez przerwy pracować przez około 10 min, po tym czasie powinny być wyłączone na pewien czas aż wystygnie obudowa.

Z kolei modele SIRMAN TC 12 DENVER FX i TC 22 DAKOTA mogą pracować w sposób ciągły przez około 25 – 35 min, czyli około 3 razy dłużej niż modele TS. Uzyskuje się ten efekt dzięki nowemu rozwiązaniu obudowy maszynki, dzięki czemu silnik jest znacznie lepiej wentylowany.

Inna ważną zaletą tych maszynek jest to, iż do mycia demontowany jest cały zespół mielący, dzięki czemu utrzymanie w czystości maszynki jest znacznie skuteczniejsze i prostsze. Kolejną zaletą jest hermetyczne połączenie części mielącej z układem kół zębatych co zapobiega dostawaniu się płynów z mięsa do wnętrza maszynki.


Warto dodać, że obudowa wykonana jest z aluminium anodowanego, zespół mielący ze stopu lub stali nierdzewnej, bieg wsteczny, kasetka na zapasowe sito.

 

Piły do mięsa, krajalnice do wędlin, maszynki do mielenia, stekery małopolskie- Panorama Sp. z o.o.

kom. 500-249-891,   stacjonarny: 12-260-90-80

Mail : kmp@panorama.krakow.plbiuro@panorama.krakow.pl

www.panorama.krakow.pl

 
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.