FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Produkty, usługi, firmy w branży mięsnej
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

Mięso z indyka pieczeniowe, producent śląskie

 
Mięsa z indyka, po prostu nie może zabraknąć w dobrych sklepach ze stoiskiem mięsnym, ponieważ jest ono coraz częściej poszukiwane i pożądane przez konsumentów, ze względu na prawdziwe bogactwo cennych składników odżywczych m.in. takich jak: niacyna, cynk oraz witaminy z grupy B. Zawiera ono mało tłuszczu w porównaniu do ilości białka. Właśnie to sprawia, że mięso indyka jest lekkostrawne, stąd często polecane małym dzieciom, sportowcom i osobom będącym na diecie.
 
Kupując mięso z indyka, warto zastanowić się nad wyborem mięsa, które idealnie nadaje się do pieczenia i duszenia. Warto też wiedzieć, że jedną z flagowych potraw, które można oprzeć na tym mięsie, jest Stroganow, ze względu na wyrazisty smak i ciemną barwę.
 
Produkcją i sprzedażą mięsa pieczeniowego z indyka zajmuje się Zakład Rozbioru Drobiu MIKO (woj. śląskie)- jest to ich sztandarowy produkt. To, co wyróżnia mięso z firmy Miko, to unikatowa jakość, jego walory smakowe, obróbka, jak również atrakcyjna cena. Produkt kierowany jest głównie na rynek detaliczny do hurtowni, sieci sklepów, jak również jako mięso produkcyjne do zakładów przetwórczych.
 

Zakład Rozbioru Drobiu Miko- Zbigniew Bączkowski

    telefon: 608 425 453, 608 425 313         e-mail: zbaczkowski1@go2.pl   
 
 

Autor: Materiał promocyjny firmy Miko-Zbigniew Bączkowski
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.