FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

Nadchodzi nowy trend- franczyza dań gotowych

Sklepy i stoiska mięsne oferujące wysokiej jakości świeże dania gotowe będą cieszyć się coraz większą popularnością. Wejście we franczyzę  z Kurcze Pieczone - może być strzalem w 10!  
 
 
Remigiusz Zagraba: Sieć Kurcze Pieczone istnieje na polskim rynku już od 1996 roku. Zaczynaliście Państwo od przysłowiowej — jednej przyczepy gastronomicznej w Oławie, dzisiaj lokale działające pod ich szyldem można spotkać w 45 miastach Polski. Jakie aspekty zdecydowały o sukcesie marki Kurcze Pieczone i jakie danie jest obecnie nr 1 w menu ?

Joanna Łukasz: Myślę, że naszym sukcesem, jest to, że jesteśmy firmą rodzinną, która duży nacisk kładzie na jakość, sami skomponowaliśmy przyprawy do drobiu, sami robimy sos czosnkowy na bazie świeżego czosnku i majonezu, sami produkujemy kotlety do hamburgerów, farsze do zapiekanek, surówki i wiele, wiele innych...
Naszym daniem nr 1 jest od lat kurczak z rożna, który otrzymał certyfikat, TOP PRODUKT w programie DOCEŃ POLSKIE, ale największym wyróżnieniem są powracający klienci.

R.Z.: Jakie są plany sieci Kurcze Pieczone na kolejne lata i czy rozważacie wprowadzenie nowych dań do swojej oferty ?
 
J.Ł.: Pod koniec 2019 roku, wróciliśmy do współpracy na zasadach franczyzowych, mamy dużo rozwiązań dla osób z większym, bądź mniejszym budżetem. Obecnie obserwujemy duże zainteresowanie konsumentów spożywaniem wysokiej jakości posiłków poza domem, a my w ten trend się znakomicie wpisujemy. Jesteśmy przekonani, że sieć Kurcze Pieczone będzie rosła w siłę. Rozpoczęliśmy rozmowy z 4 nowymi franczyzobiorcami, a jedną umowę współpracy właśnie podpisaliśmy.
 


R.Z.: Państwa firma jest laureatem wielu wyróżnień i nagród. Ostatnio otrzymaliście Laur Przedsiębiorczości. Jak to ogromne wyróżnienie zostało przyjęte w firmie i co oznacza to dla Państwa firmy ?
 
J.Ł.: Laur Przedsiębiorczości jest to wyróżnienie, które otrzymaliśmy w tym roku.
Motywuje nas do dalszej pracy nad jakością i rozwojem. Podsumowuje naszą pracę i rozwój, co utwierdza nas, że to, co robimy, robimy z pasją i zaangażowaniem i jest to doceniane przez klientów, których z roku na rok nam przybywa. Cieszy też fakt docenienia przez taką instytucję jak Izba Gospodarcza, gdzie pracują profesjonaliści.
Dodatkowo w grudniu otrzymaliśmy również wyróżnienie w programie TOP 10 branży inwestycji i produktów dla biznesu, jako franczyzowa sieć gastronomiczna, emitowane przez TV Polsat, rekomendowane przez Bożydara Iwanowa, dziennikarza telewizyjnego.
 

R.Z.: Systemy franczyzowe w Polsce są bardzo popularne. Państwa firma także od wielu lat rozwija tę formę współpracy. Kto może zostać franczyzobiorcą, na jakie korzyści może liczyć i w jakich miastach planujecie ekspansję Kurcze Pieczone?


J.Ł.: Tak jak wcześniej wspominałam, pod koniec ubiegłego roku, wróciliśmy do współpracy franczyzowej. Przez ostatnie lata otwieraliśmy tylko własne lokalizacje, mamy ich 40, więc pokazuje to powodzenie takiej inwestycji. Chcąc się rozwijać na terenie całej Polski, postawiliśmy na franczyzę. Uważamy, że forma współpracy, jaką proponujemy, jest bardzo przejrzysta i bezpieczna. Franczyzobiorcą może zostać każda osoba, która gastronomię traktuje z pasją i posiada, choć niewielkie doświadczenie w tej branży.
 
Bardziej skłaniamy się, żeby potencjalny franczyzobiorca uczestniczył w samodzielnym prowadzeniu takiej działalności w wybranej lokalizacji i przejął odpowiedzialność za sprzedaż, mając w zamian bardzo dochodowy biznes i pracę na tzw. swoim. Ma to dużo plusów, taki model bardzo dobrze się sprawdza, gdyż mamy to potwierdzone wynikami obecnych franczyzobiorców, którzy współpracują na takich zasadach od lat. Dodatkowo franczyzobiorca ma możliwość z naszą pomocą i doświadczeniem nabyć umiejętności samodzielnego zarządzania biznesem. Obecnie prowadzimy rozwój w województwach: dolnośląskie, śląskie, opolskie, mazowieckie, świętokrzyskie, a w najbliższej przyszłości pewnie w Wielkopolsce, bo już pojawiają się zapytania. Zapraszamy więc chętnych do współpracy we wskazanych lokalizacjach, którzy chcą czegoś więcej!
 
 
          
 

Kurcze Pieczone

telefon: 604 289 928, 71 303 74 10
 
e-mail:  biuro@kurczepieczone.pl, marzena@kurczepieczone.pl
 

Autor: Materiał promocyjny firmy Gold Drób
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.