Produkty wysokiej jakości docenione - producent ZPM Hańderek - FirmyMiesne.pl portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

Produkty wysokiej jakości docenione - producent ZPM Hańderek

fot. ZPM Hańderek
Sukces Zakładu Przetwórstwa Mięsnego HAŃDEREK w 47. edycji programu "Doceń polskie"
 
W dniu 26 lipca 2023 roku w Hotelu Centrum w Sosnowcu odbyła się 47. certyfikacja programu "Doceń polskie". Spośród 160 produktów rywalizujących o prestiżowe godło, z radością ogłaszamy, że produkty Zakładu Przetwórstwa Mięsnego HAŃDEREK zostały wyróżnione godłem „Doceń polskie TOP PRODUKT”.
 
Dlaczego produkty HAŃDEREK są wyjątkowe? 
 
Za sukcesem HAŃDEREK stoi niezrównana jakość i autentyczny smak. Produkty takie jak Biodrówka z piekarnika i Schab z piekarnika są wynikiem mistrzowskiego rzemiosła, opartego na 90% czystego mięsa i unikalnej kompozycji przypraw - majeranku i czosnku. Są one symbolem tradycyjnego przetwórstwa mięsnego.
 
 
 
Misja programu "Doceń polskie" 
 
Program "Doceń polskie" od lat promuje wyjątkowe produkty z Polski, pokazując, że rodzime firmy spożywcze potrafią wyróżnić się na tle konkurencji dzięki autentycznym recepturom i niezrównanej jakości.
 
Z dumą prezentujemy kolejne osiągnięcia naszych produktów:
 
  • Hańderek – Mistrzowska Szynka Polska w programie "Doceń polskie"
  • Hańderek – Certyfikowane produkty: Biodrówka i Schab z piekarnika
  • Dymna Chata – Szynka spod powału z godłem "Doceń polskie"

 

Zakład Mięsny śląskie HAŃDEREK Sp. Jawna - Zakład Przetwórstwa Mięsnego

telefon: 33 817 71 94, 33 817 67 18    e-mail: zamowienia@handerek.com.pl    www: handerek.com.pl

Autor: Materiał promocyjny ZM Hańderek
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.