FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Produkty, usługi, firmy w branży mięsnej
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

Przenośniki taśmowe spożywcze- producent Automatech

O przenośnikach taśmowych spożywczych w produkcji żywności rozmawiamy z Piotrem Królikowskim z firmy AutomaTech, producentem przenośników taśmowych, rolkowych do mięsa świeżego i mrożonego; kujawsko-pomorskie.

Jakie zastosowanie mają przenośniki transportowe ? 

Zastosowanie przenośników jest bardzo szerokie, jednak najlepiej sprawdzą się w transporcie produktów mrożonych, świeżych, a nawet gorących. Z kolei rolkowe (taśma segmentowa, lita) - do przenoszenia produktów pieczonych, mrożonych, służą też jako podajnik mięsa do maszyny pakującej. Przenośniki transportujące mogą współpracować nawet z piekarnikiem, a także sprawdzą się w sortowaniu produktów np. w zakładzie rozbioru, podając mięso do góry do maszyny np. wilka, kutra. 

Jak wykonane są przenośniki taśmowe? 

Wykonywane przez nas przenośniki taśmowe występują w wersji z taśmą gładką oraz modularną. Rama przenośnika wykonana jest w całości ze stali kwasoodpornej. Wszelkie podzespoły przenośnika (łożyska, ślizgi, bandy) wykonane są materiałów dopuszczonych do kontaktu z żywnością i odpornych na środki czyszczące. Stosowane taśmy gładkie i modularne posiadają niezbędne atesty. Warto podkreślić, że mogą być dostosowane do istniejących maszyn i linii przemysłowych.  

A co z bezpieczeństwem? 

Przenośniki wyposażone są we wszelkie wymagane pod względem BHP podzespoły — obwody bezpiecznego zatrzymania, osłony elementów ruchomych, bariery bezpieczeństwa, koła z hamulcem. 

Urządzenia przeznaczone dla przemysłu spożywczego zaprojektowane są w taki sposób, by możliwe było ich całkowite i dokładne umycie po zakończeniu pracy. Ponadto wszelkie elementy znajdujące się pod napięciem są odpowiednio osłonięte, dzięki czemu nie ma ryzyka ich zalania. 

 

Zaprszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszelkie Państwa zapytania.

AutomaTech

telefon: 601 987 968, 56 472 86 76        e-mail: krolikowski@automa-tech.pl
 
 

 

AutomaTech to polska firma świadczącą usługi na terenie całego kraju. Tworzy indywidualne rozwiązania z zakresu automatyki przemysłowej. Projektuje i wykonuje maszyny i linie przemysłowe. Frma zlokalizowana w Brodnicy, wojwództwo kujawsko-pomorskie.

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.