FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

Salami hiszpańskie, salami tradycyjne- firma Pamas

Klienci znudzeni stałą ofertą sklepów mięsnych, hurtowni poszukują nowych, nieodkrytych smaków. Warto zatem pokusić się rozszerzenie asortymentu i zaoferować  klientom nowe produkty.

Salami tradycyjne PAMAS to wędlina dojrzewająca. Salami produkowane jest z mięsa wieprzowego, soli, przypraw. Długi ponad 3 tygodniowy proces dojrzewania nadaje wędlinie specyficzny delikatny smak a jednocześnie pozwala długo zachować świeżość. Salami ma długi 60 dniowy okres przydatności do spożycia dzięki czemu doskonale sprawdza się w punktach gastronomicznych, jako dodatek do wielu potraw a także jako wędlina kanapkowa. Jest wędliną najtrwalszą i nie traci walorów smakowych mimo upływu czasu. Pakowane jest w osłonkę w batony o wadze około 2 kg.


Salami hiszpańskie PAMAS to wędlina dojrzewająca, która jest skierowana do bardziej wymagających klientów. Salami obsypane jest kompozycją przypraw warzywno – ziołowych. Wyprodukowane jest z mięsa wieprzowego a zastosowane przyprawy nadają wędlinie charakterystyczny warzywny  smak. Baton waży około 2 kg.

 

  

Więcej informacji o dostępnych rodzajach salami firmy PAMAS klikając tutaj.


Autor: Materiał promocyjny firmy ZPM PAMAS

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.