Szynka swojska od chłopa - specjalność Zakładu Mięsnego Euro-Sak, łódzkie - FirmyMiesne.pl portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

Szynka swojska od chłopa - specjalność Zakładu Mięsnego Euro-Sak, łódzkie

 
Wędzona w gorącym dymie z drewna bukowo-olchowego. Szynka Swojska od Chłopa, to jeden z najbardziej znamienitych wyrobów w ofercie naszej firmy. Szynka ta jest wyjątkowo krucha, delikatna, o wyraźnym, a jednocześnie subtelnym smaku.
 
Swoje wyjątkowe walory (oprócz dokładnie wyselekcjonowanego mięsa wieprzowego, z którego ją wyrabiamy) nasza szynka zawdzięcza idealnie dobranej kompozycji ziół i przypraw oraz specjalnemu procesowi wędzenia.

Szynkę Swojską od Chłopa (tak samo jak wszystkie nasze pozostałe wyroby) wytwarzamy wyłącznie z polskiego mięsa pochodzącego od tego samego, sprawdzonego hodowcy.

Nigdy nie używamy żadnych sztucznych barwników, polepszaczy smaku.

- Naszym celem jest produkcja wyszukanych, zdrowych produktów opartych na przekazywanych z pokolenia na pokolenie tradycyjnych recepturach. Mięsa, z których wytwarzamy nasze wyroby pochodzą tylko od polskich sprawdzonych  dostawców - dodaje Krzysztof Woźniak współwłaściciel Zakładu Mięsnego Euro-Sak.
 
Specjalnością Zakładu Mięsnego Euro-Sak jest produkcja wysokiej jakości wędlin typu:
 
 
     wędzonki                                                 kiełbasy cienkie
 

podrobowe                                                     parówki

Sztandarowymi produktami TOP 5 Zakładu Euro-Sak,
 które cieszą się uznaniem klientów od wielu lat są:
 
Szynka z rozmarynem
 
Szynka swojska od chłopa
 
Kiełbasa swojska od chłopa
 
Kiełbasa zwyczajna
 
Parówkowa.
 
 
Zapraszamy do kontaktu.
 

EURO-SAK Zakład Mięsny

telefon: 516 144 000

e-mail: eurosak1000@o2.pl
 
 
 

Autor: Materiał promocyjny firmy EURO-SAK

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.