FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

Tuszka z królika dla masarni, hurtowni, sklepów i gastronomii

Mięso z królika, dzięki wysokiemu poziomowi witamin z grupy B i mikroelementów, jest mięsem bardzo odżywczym. Stanowi cenne dla człowieka źródło wartości odżywczych, dlatego też warto mu się bliżej przyjrzeć. Oprócz wspomnianych wyżej właściwości, mięso królicze obfituje także w białko, które jest przyswajalne przez ludzki organizm w 90%. Zawartość białka waha się w granicach 20-25%. Ubogie w cholesterol oraz tłuszcz jest lekkostrawne i delikatne.

Najczęściej używanym elementem jest cała tuszka z królika. Można ją wykorzystać w lokalach gastronomicznych do przyrządzania wyśmienitych potraw – pieczoną w całości lub duszoną. W tuszki z królika zaopatrują się również sklepy i hurtownie. Większość jednak wysyłana jest na eksport. Niektóre elementy mięsa z królika wykorzystywane są również w przetwórstwie mięsnym do produkcji np. pasztetów.

Firma Amciu z Liszek posiada w swojej ofercie tuszkę z królika pochodzącą wyłącznie od sprawdzonych hodowców. Dzięki metodzie pakowania MAP towar jest zawsze świeży. W zakładzie wprowadzone są certyfikaty HACCP, GHP, GMP, co świadczy o najwyższej jakości mięsa. Firma świadczy również usługo transportowe dowożąc towar bezpośrednio do klienta.

Jeżeli szukasz tuszki z królika oraz mięsa z królika w elementach takich jak: udo z królika, comber
z królika, noga z królika, łopatka z królika
skontaktuj się z firmą Amciu z województwa małopolskiego pod numerami telefonów: 12 280 32 78, 608 576 154 lub 608 576 155. 

Ubojnia drobiu i królików - F.P.U.H. Amciu


Autor: Materiał promocyjny firmy F.P.U.H. AMCIU

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.