FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

Waga najazdowa nierdzewna - producent

Wagi najazdowe bardzo często montowane są na stałe w miejscach, w których konieczne jest częste ważenie towarów. Szczególne zastosowanie znajdują w branży mięsnej przy dostarczaniu surowców mięsnych do produkcji, jak również w hodowlach czy fermach, co ułatwia pracę przy przyjęciu lub wydaniu towaru, a także skraca znacząco jego czas. 

Na szczególną uwagę zasługuje waga najazdowa KPZ 2 DN marki K-PZ Waagen ,platforma przemysłowa wysokiej jakości o długim okresie użytkowania i konstrukcji ze stali szlachetnej. Gładka, górna powierzchnia platformy wykonana z jednego elementu, w zestawie z 1 rampą najazdową. 
Konstrukcja wagi wykonana w całości ze stali szlachetnej, łatwa w utrzymaniu czystości ( możliwe częste mycie), co jest istotne szczególnie w branży mięsnej.
Czujniki tensometryczne wysokiej jakości tensometry DSM. Panel sterujący: KPZ 52E-9-1 (możliwość dostarczenia wagi bez panelu sterującego).


Zaświadczenie: dopuszczenie do legalizacji klasa III, deklaracja zgodności CE
Konstrukcja: stabilna, spawana konstrukcja ze stali szlachetnej (materiał DIN 1.4301), solidna gładka, górna powierzchnia platformy z jednego elementu bez połączeń spawanych i otworów. Kabel do panelu sterującego: długość 5m osłonięty po stronie platformy na wypadek uszkodzeń mechanicznych. Specjalnie płaski rodzaj konstrukcji. Waga najazdowa z opcją wjazdu i przejazdu, w specjalnej konstrukcji z obniżoną platformą ważącą. Na wagę można bardzo łatwo wjechać z ciężkim towarem przez jedną rampę (standard) lub przez dwie rampy (opcja).

Panel sterujący typ KPZ 52E-9-1: solidna obudowa ze stali szlachetnej IP 67, przyjazna dla obsługującego, duże przyciski obsługi. Wyświetlacz LCD: 6 cyfr, różne symbole, podświetlane tło. Panel sterujący z 5-metrowym kablem podłączeniowym. Optymalne warunki pracy w temperaturach od –10°C do +40°C.

KPZ Wagi to producent i dostawca wysokiej klasy niemieckich wag oraz wyposażenia dodatkowego, przeznaczonych dla branży przemysłowych, gospodarczych, jak również magazynów czy hurtowni.

 

Wagi sklepowe, platformowe - Klaus-Peter Zander Sp. z o.o.

                 telefon: +48 61 442 11 89       e-mail: info@kpzwagi.pl         www: kpzwagi.pl
 

Autor: Materiał promocyjny firmy KPZ Wagi

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.