Dostawca mięsa wieprzowego - Warszawa, zachodnio-pomorskie, mazowieckie - FirmyMiesne.pl portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

Dostawca mięsa wieprzowego - Warszawa, zachodnio-pomorskie, mazowieckie

Wieprzowina jest niezaprzeczalnie ulubionym mięsem Polaków ze względu na wieloletnią tradycję, ogólną dostępność, atrakcyjną cenę i oczywiście  smak.  Niestety nie każdy produkt, który oferują producenci, spełnia najważniejsze kryteria. Wybierając mięso, warto wymagać tego co najlepsze i postawić na najwyższą jakość.  Wysokiej klasy mięso wieprzowe oferuje Zakład Rozbioru Mięsa Wieprzowego Dominex.

Podstawą produkcji elementów mięsnych jest rozbiór mięsa wieprzowego w Radzanowie koło Płocka w województwie mazowieckim. Cechami charakterystycznymi mięsa pochodzącego z tego zakładu są świeżość produktu oraz naturalność, przejawiająca się brakiem ulepszaczy. Surowiec pochodzi od krajowych dostawców.

Zakład Dominex oferuje następujące części wieprzowe: półtusze wieprzowe, schab wieprzowy, szynkę wieprzową, karczek wieprzowy, łopatkę wieprzową, polędwiczki, biodrówka, boczek, golonka, nogi, żeberka, pachwina, podgardle, skórki, słonina, tłuszcz oraz inne elementy wieprzowe.

Wszystkie atuty Zakładu a przede wszystkim jakość oferowanego przez nich mięsa sprawiły, że jego popularność z roku na rok wzrasta. Nieustannie trwa poszerzanie działalności firmy, obecnie zwiększa się sprzedaż mięsa w Warszawie oraz w hotelach w województwie zachodnio-pomorskim. Współpraca rokuje pozytywnie na przyszłość.

Zakład Rozbioru Mięsa Wieprzowego Dominex jako firma bardzo nowoczesna i otwarta na nowe rozwiązania dąży do nawiązywania współpracy z kontrahentami z całego kraju głównie restauracjami, zakładami i hurtowniami mięsnymi.  Właściciele firmy niewątpliwie dbają o dobro swojego klienta,  oferując konkurencyjne ceny produktów, dlatego zapraszają do wspólnego działania na rynku krajowym.

 

P.P.H. DOMINEX Jacek Walczak


Autor: Materiał promocyjny firmy DOMINEX Jacek Walczak

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.