Drzwi chłodnicze, nowości ES SYSTEM K - sposób na oszczędność energii - FirmyMiesne.pl portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

Drzwi chłodnicze, nowości ES SYSTEM K - sposób na oszczędność energii

fot.ES SYSTEM K

Nowości ES SYSTEM K - sposób na oszczędność energii w branży handlowej 

Kryzys energetyczny spowodował, że wszyscy sceptycy zamykania mebli chłodniczych w sklepach, powrócili do tego rozwiązania z większym entuzjazmem. Zamontowanie drzwi w regałach chłodniczych pozwala na oszczędności od 30% do nawet 55% w zużyciu energii. Firma ES SYSTEM K, doświadczony producent urządzeń chłodniczych, oferuje aż 3 nowoczesne systemy drzwi, które można zamontować w niemal każdym urządzeniu chłodniczym, generując duże oszczędności dla właścicieli małych i dużych biznesów. Komercyjne urządzenia chłodnicze w sklepach, niczym domowy sprzęt AGD, muszą działać nieprzerwanie w celu zapewnienia odpowiednich warunków do przechowywania żywności, tak żeby klient wkładał do swojego koszyka zawsze świeży produkt. Aby łańcuch chłodniczy nie został przerwany na terenie obiektu handlowego, szacuje się, że sprzęt ten musi zużyć około 50 % energii w sklepie. Wskaźnik ten mógłby być dużo niższy w momencie zamknięcia mebli chłodniczych systemem drzwi przesuwnych, uchylnych czy systemami pokryw.

Profesjonalne rozwiązania 

Firma ES SYSTEM K to wiodący producent urządzeń chłodniczych dla całego sektora retail, który od lat udowadnia, że urządzenia chłodnicze mogą być produkowane w poszanowaniu potrzeb klienta, pracowników, środowiska naturalnego. W odpowiedzi na wysokie ceny energii i poszukiwanie sposobów, które pozwalają branży handlowej oszczędzać, oferuje 3 nowoczesne systemy drzwi: Eco Vision doors, Full Vision Doors oraz Energy Saving Doors, które już zostały docenione przez ekspertów. Ten system drzwi znalazł się w Finale Konkursu Dobry Wzór 2022 oraz otrzymał tytuł Innowacji Handlu na Targach Retail Show 2022.

fot.ES SYSTEM K

Dzięki dobrze zaprojektowanej konstrukcji, systemy te pozwalają zredukować odpowiednio minimum 30% zużycia energii w regałach chłodniczych (w przypadku Eco Vision doors i Full Vision Doors) oraz aż 55% zużycia energii w przypadku mebli mroźniczych z zastosowaniem Energy Saving Doors. Wszystkie systemy cechuje nowoczesna, lekka konstrukcja i funkcjonalne rozwiązania, które ułatwiają użytkowanie zarówno operatorom sklepów, jak i klientom ostatecznym. Systemy te mogą być stosowane zarówno w meblach ES SYSTEM K, jak i w meblach innych producentów.

fot.ES SYSTEM K

Realne oszczędności, wymierne korzyści

Wybór każdego z tych systemów pozwala znacznie ograniczać zjawisko przenikania ciepła do wnętrza mebli chłodniczych. Dzięki temu meble z drzwiami obniżają obciążenie chłodnicze nawet o 68% w porównaniu z otwartymi. W efekcie może to prowadzić do redukcji czasu pracy sprężarek chłodniczych, zwłaszcza przy ciągach mebli w supermarketach do ok. 87%.

Ponadto średnia temperatura produktów spożywczych przechowywanych w meblach zamkniętych jest niższa o 3 stopnie. Dzięki temu poprawia się bezpieczeństwo żywności eksponowanej w meblach zamkniętych, w porównaniu do tej, która znajduje się w lodówkach z otwartymi frontami, co stanowi  dodatkową korzyść. Drzwi redukują także w dużym stopniu ilość zimnego powietrza, która przedostaje się do alejek handlowych, co może wpływać pozytywnie na doświadczenia zakupowe Klientów.

 

Producent lad chłodniczych - ES SYSTEM K Sp. z o.o.

   telefon32 644 04 00       e-mailinfo@essystemk.pl       wwwessystemk.pl

Autor: Materiał promocyjny ES SYSTEM K
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.