FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu


Firma Drobgen – polskie gęsi

DROBGEN jest firmą działającą od 1993 r. na terenie Kaszub w woj. pomorskim. Zajmuje się produkcją  naturalnych i tradycyjnych przetworów z gęsi i kaczki. Swoją wyjątkową pozycję rynkową zawdzięcza unikalnej technologii produkcji, w której stosuje 100% mięsa drobiowego. 

Specjalizacją zakładu jest produkcja naturalnych  wyrobów z gęsi i mięs kulinarnych wysokogatunkowych. Zakład wytwarza również półprodukty 100% drobiowe (formowane) oraz gotowe farsze gastronomiczne do produkcji kotletów,  hamburgerów, klopsów itp., które są szczególnie przydatne w placówkach żywienia zbiorowego i gastronomii. Produkty firmy nie zawierają szkodliwych dla zdrowia konserwantów ani sztucznych wypełniaczy. Surowiec do produkcji pochodzi głównie z krajowych i własnych hodowli, w których nie stosuje się pasz z udziałem GMO. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ręczny rozbiór  w własnym zakładzie zapewnia maksymalną ostrożność w doborze surowców, co znacząco wpływa na jakość produktu końcowego.

Działalność terytionalna firmy skupia się głownie na woj.pomorskim i sąsiadujących województwach.

Wyjątkowa polityka właścicieli firmy polegająca na stosowaniu w produkcji  wyrobów tylko surowców drobiowych (bez udziału innych mięs) wyrobiła firmie markę, która jest łatwo rozpoznawalna na terenie działania, jak również na terenie 

 

 

 

 

 

 

 

Produkty 100% drobiowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem konsumentów , szczególnie szanująch zdrowy styl odżywiania, jak również wychodzą na przeciw oczekiwaniom konsupcyjnym rożnych denominacji religijnych takich jak: Żydzi, Muzułmanie, kraje arabskie i inne.

Drobgen jest największym w Polsce producentem, jeżeli chodzi o ilość asortymentu naturalnych wyrobów z gęsi. Kilka z nich, od 2007 roku, uzyskała również polską ochronę patentową.

Marka Drobgen – Polskie Gęsi, to zdrowy styl życia z dobrym smakiem.

 

Wędliny z gęsi i kaczki - P.P.H.U. Drobgen


Autor: Materiał promocyjny firmy DROBGEN

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.