FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

Maszyna pakująca produkty na tackach dla małych zakładów mięsnych

Olympia PRO nowa generacja maszyn ułatwiająca pakowanie produktów na tackach.

Olympia Pro System pakowania na tackach z systemem MAP i SKIN wykorzystywany jest z powodzeniem przez producentów mięsa i jego przetworów. Większe zakłady przetwórcze pracują przede wszystkim na maszynach „rolowych”, w których proces formowania opakowań, pakowania, zastępowania powietrza mieszaniną gazów i zamykania opakowań odbywa się w jednej linii produkcyjnej. Przy specyfice produkcji mięsa świeżego oraz dań gotowych wykorzystywane są urządzenia, do których są dostarczane użytkownikom gotowe tacki, a pozostałe czynności, odbywają się na tych samych zasadach, jak w procesie ciągłym.

Olympia PRO dedykowana jest małym i średnim producentom żywności. Model ten został opracowany z myślą o  łatwiejszym pakowaniu produktów w uformowanych tackach. Półautomatyczna konfiguracja ze stołem obrotowym i dwiema komorami maksymalizują produkcję! W momenciekiedy w stacji zgrzewania następuje wymiana gazów, można rozładować i załadować drugą komorę, zwiększając wydajność. Wszystko dzięki niezwykle niezawodnej i łatwej w obsłudze maszynie.

Odwijanie i przewijanie górnej folii odbywa się automatycznie poprzez zintegrowaną i zmotoryzowaną rolkę, co gwarantuje wysoką precyzję centrowania folii. O wartość próżni i gazu dba czujnik elektryczny, który zabezpiecza proces i jakość produktu. Sterownik Siemens umożliwia zapisanie 100 programów do zgrzewania różnych produktów, z lub bez zmodyfikowanej atmosfery oraz SKIN. System diagnostyki i alarmu daje pełną informację o aktualnym stanie maszyny.

Maszyna pakująca OLYMPIA PRO jest zgodna z obowiązującymi dyrektywami maszynowymi WE, a także z normami i przepisami higienicznymi odnoszącymi się do maszyn przeznaczonych dla sektora spożywczego.

Coraz powszechniejsze staję się zaopatrywanie producentów żywności w urządzenia pakujące we wstępnie uformowane tacki. Zastosowanie w zakładzie rozwiązania jakim jest Olympia PRO zapewnia zwiększenie wydajności, obniżenie kosztów, zmaksymalizowanie zwrotu, a w rezultacie pozwala rozwijać się firmie na tym niezwykle konkurencyjnym rynku. Atrakcyjne opakowanie to połowa sukcesu sprzedaży Państwa produktów.

                     


  

Maszyny, urządzenia dla przemysłu mięsnego - SolArM Spółka Cywilna

telefon: 18 442 21 21   e-mail: lukasz.solewski@solarm.pl   www: solarm.pl
 

Czytaj także:

Prasa do kotletów, zrazów i rolad - rozmowa z Łukaszem Solewsk...

 


Autor: Materiał promocyjny firmy SolArM
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.