Mięso z królika dla gastronomii – gdzie kupić - FirmyMiesne.pl portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

Mięso z królika dla gastronomii – gdzie kupić

Polska zaczyna być ostatnio zaliczana do czołowych producentów królików mięsnych
w Europie. Dziewięćdziesiąt procent mięsa z królika jest wysyłana na eksport. Polacy średnio zjadają około 0,4-0,5 kg mięsa króliczego na osobę, podczas gdy spożycie wśród Włochów wynosi około 6 kg, Francuzów 5,5 kg, podobnie wygląda to wśród Hiszpanów i Węgrów. Coraz większa świadomość Polaków na temat właściwości zdrowotnych tego gatunku mięsa, zwłaszcza niskiej zawartości cholesterolu spowodowała, że mięso cieszy się coraz większym zainteresowaniem, dlatego też coraz częściej obserwujemy świeżego królika na półkach sklepów spożywczych, mięsnych a także w menu wielu restauracji.

 

                                                                        Uda z królika

Tuszki, comber, uda, polędwiczki, łopatki czy podroby z królika wykorzystywane są do przygotowywania wykwintnych dań, a sposób ich podania zależy od kulinarnych umiejętności szefa kuchni. Świeże elementy możecie Państwo zakupić na zamówienie w Firmie Amciu - ubojni królików i drobiu. Mięso dostarczane jest do odbiorcy na terenie całego kraju już następnego dnia. Zapakowane próżniowo a następnie w karton jest transportowane w warunkach chłodniczych, dzięki czemu zachowany zostaje cały łańcuch chłodniczy od producenta do Klienta. Rozwiązanie to oszczędność czasu a także pewność najwyższej, jakości produktu. Polecane dla restauratorów, a także hurtowników i właścicieli sklepów z branży mięsno-wędliniarskiej.

                                                                  Comber z królika

Dokładne informacje dostępne są po kontakcie telefonicznym z firmą F.P.U.H. Amciu z (małopolskie) Rącznej nieopodal Krakowa.

 

                                                                  Tuszka z królika

Ubojnia drobiu i królików - F.P.U.H. Amciu

 


Autor: Materiał promocyjny firmy AMCIU

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.