Nowa linia lad chłodniczych od ES SYSTEM K - innowacja dla sklepów mięsnych - FirmyMiesne.pl portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

Nowa linia lad chłodniczych od ES SYSTEM K - innowacja dla sklepów mięsnych

ES SYSTEM K wprowadza Nową Linię Lad Chłodniczych: Optymalizacja i Innowacja dla Sklepów Mięsnych

Jesteśmy dumni, że możemy przedstawić Państwu naszą najnowszą linię lad chłodniczych typu „serve over”, które zostały zaprojektowane z myślą o potrzebach każdego sklepu mięsnego. Nowoczesne rozwiązania, które oferujemy, przynoszą korzyści zarówno właścicielom sklepów, jak i klientom. Oto, dlaczego warto zainwestować w nasze innowacyjne lady chłodnicze.

fot.ES SYSTEM K

Korzyści dla Właścicieli Sklepów

Oszczędność Energii

W dzisiejszych czasach, kiedy koszty energii rosną, każdy sposób na ich redukcję jest na wagę złota. Nasze lady chłodnicze z linii win-win zostały zaprojektowane w bardziej zrównoważony sposób, co pozwala znacząco oszczędzać na zużyciu energii. Dzięki nowoczesnym technologiom, takim jak kataforeza parownika, która jest dostępna jako opcja lub standard w zależności od modelu, możliwe jest jeszcze efektywniejsze zarządzanie chłodzeniem.

Redukcja Emisji CO2

Nasze urządzenia przyczyniają się także do ochrony środowiska poprzez redukcję emisji CO2. Wybierając nasze lady chłodnicze, inwestują Państwo nie tylko w oszczędności, ale również w zrównoważony rozwój.

Doskonała Ekspozycja Towarów

Większa Widoczność i Atrakcyjna Ekspozycja

Jednym z kluczowych aspektów sprzedaży produktów świeżych, takich jak wędliny i nabiał, jest ich odpowiednia ekspozycja. Nasze lady chłodnicze zostały zaprojektowane tak, aby maksymalizować widoczność towarów. Dzięki temu produkty są lepiej eksponowane, co przyciąga uwagę klientów i zwiększa sprzedaż.

Optymalne Warunki Przechowywania

Bezpieczeństwo i jakość produktów są dla nas priorytetem. Nasze lady chłodnicze zapewniają optymalne warunki przechowywania, co gwarantuje, że wędliny i nabiał zachowają swoje walory smakowe oraz świeżość. Dzięki nowoczesnym technologiom, nasze urządzenia są w stanie utrzymać stałą temperaturę i wilgotność, co jest kluczowe dla przechowywania delikatnych produktów.

Modele Lad Chłodniczych

W naszej ofercie znajdują się trzy modele lad chłodniczych, które różnią się konstrukcją i funkcjonalnościami, aby każdy właściciel sklepu mógł znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.

DIUNA

- Szyba gięta

- Odbojnik PCV

- Szyba uchylna

- Parownik pod blatem roboczym

- Ekspozycja: 825 mm

- Kataforeza parownika - opcja

NIXO

- Szyba prosta

- Odbojnik PCV

- Szyba rozwierana (drzwiczki)

- Parownik pod blatem roboczym

- Ekspozycja: 825 mm

- Kataforeza parownika - opcja

CANA

- Szyba prosta

- Odbojnik metalowy inox

- Szyba podnoszona do góry

- Parownik pod półką ekspozycyjną

- Ekspozycja: 900 mm

- Kataforeza parownika - standard

Podsumowanie

Nowa linia lad chłodniczych ES SYSTEM K to inwestycja, która przynosi korzyści na wielu płaszczyznach. Dzięki nowoczesnym technologiom, nasze urządzenia nie tylko oszczędzają energię i redukują emisję CO2, ale również zapewniają doskonałą ekspozycję i optymalne warunki przechowywania dla produktów świeżych. Jesteśmy przekonani, że nasze lady chłodnicze spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających właścicieli sklepów mięsnych.
 
Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą. Razem możemy sprawić, że Państwa sklep stanie się jeszcze bardziej atrakcyjny dla klientów, a przy tym bardziej efektywny i ekologiczny.

Producent lad chłodniczych - ES SYSTEM K Sp. z o.o.

telefon: 32 644 04 00      e-mail: info@essystemk.pl       www: essystemk.pl
 

Autor: Materiał promocyjny ES SYSTEM K
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.