FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

Półtusze wieprzowe- producent małopolskie

W najbliższych latach będzie coraz większe zapotrzebowanie na wysokiej jakości mięso wieprzowe. Konsumenci z każdym rokiem są coraz bardziej wymagający, czytają uważnie etykiety, pytają skąd, pochodzi mięso i czy hodowca, a później właściciel ubojni dba o dobrostan, w tym przypadku trzody chlewnej.
 
Najlepsi masaże doskonale wiedzą i podkreślają, że o wyjątkowym smaku wędlin decyduje właśnie jakość mięsa, na który wpływ ma hodowla, a później ubój i rozbiór.
 
Jedną z firm w Polsce, która w sposób szczególny nadzoruje proces uboju i współpracuje tylko ze sprawdzonymi hodowlami przygotowującymi tuczniki w cyklu zamkniętym oraz posiadającymi certyfikaty, jest MADIKAM — Ubojnia Trzody Pawła Mółki z miejscowości Trzetrzewina, w Małopolsce.
 
Firma specjalizuje się w skupie trzody chlewnej, uboju i dostawie półtusz klasy S i E do znanych firm mięsnych na terenie kraju. Średnia miesięczna wielkość sprzedaży to ok. 600 ton - mówi Paweł Mółka w rozmowie z portalem FirmyMiesne.pl
 

Ubojnia trzody - małopolskie MADIKAM PAWEŁ MÓŁKA

Numer weterynaryjny: 12100103

telefon: 691 964 230, (18) 334 84 95
e-mail: ubojniamadikam@onet.pl

 

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.