Produkty z dziczyzny w słoikach, producent podkarpackie - FirmyMiesne.pl portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

Produkty z dziczyzny w słoikach, producent podkarpackie

fot. Kabanos

Jedzenie przez duże J

Aktywność fizyczna i właściwe, dobre odżywianie to klucz do lepszego zdrowia, szczęśliwszego życia i energii, której potrzebujemy, każdego dnia. To, co jemy, wpływa na nasze samopoczucie. Firma KABANOS z Przecławia wprowadziła linię produktów tego, co najlepsze z lasu, czyli smak, zapach i przygotowała produkty mięsne z dziczyzny w wygodnej wersji słoikowej.

Dziczyzna to mięso pochodzące od zwierzyny łownej, dziko żyjącej. Takie mięso jest z pewnością zdrowsze niż mięso zwierząt hodowlanych, a poza tym jest cenione ze względu na swój wyjątkowy smak i aromat.

Czym dzielimy się z Państwem ?

Dziczyzną w słoiku-mięsko z dzika z galaretką;

Pasztetem z dzika w słoiku-smarowny pasztet z mięsa z dzika na kanapkę;

Smalczykiem z dzika klasycznym-smarowidło z mięskiem z dzika-idealne na kanapkę;

Smalczykiem z dzika z grzybami-smarowidło z mięskiem i suszonymi grzybami.

 fot.Kabanos

A jeśli ktoś z Państwa ma ochotę na więcej, w naszej ofercie znajdziecie całą gamę produktów z dzika, jelenia i sarny, czyli: szynki, kabanosy, parówki, serdelki, pieczenie, a nawet burgery !
Produkty są idealne dla sieci handlowych, sklepów spożywczych, sklepów mięsnych, restauracji.

 

Producent Wędlin - podkarpackie KABANOS - Zakład Przetwórstwa Mięsnego

telefon: 17 58 13 307             e-mail:biuro@kabanos.pl             www: kabanos.pl
 

Autor: Materiał promocyjny Kabanos Przecław
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.