Salami z Polski podbija Europę - FirmyMiesne.pl portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

Salami z Polski podbija Europę

 
 
Salami to jedna z najpopularniejszych wędlin na świecie, która cieszy się ogromnym uznaniem. Kiełbasa ta klasyfikowana jest jako twarda — surowa, a największe walory smakowe i jakościowe uzyskuje się dzięki długiemu procesowi dojrzewania, podczas którego zawarta w mięsie woda wyparowuje, a białko zawarte w mięsie twardnieje. Dzięki temu termin przydatności do spożycia zdecydowanie się wydłuża, a smak jest po prostu obłędny.
 
Do tej pory salami było domeną włoską, francuską czy węgierską, ale od kilkunastu lat ogromny sukces w Polsce i w Europie odniosły wyroby z Polski. Mowa o Zakładzie Przetwórstwa Mięsnego PAMAS z Doliny Małej Panwi w województwie opolskim. Firma od 2007 roku specjalizuje się w wyrobie szlachetnej wędliny Salami — długo dojrzewającej i śmiało konkuruje z europejskimi firmami.

Podjęcie się tak odpowiedzialnej i pełnej wyzwań misji, gdzie konkurencja na świecie jest bardzo mocna, było możliwe dzięki, zdobyciu na przestrzeni lat unikatowego doświadczenia, wysoce wykwalifikowanej kadrze, które połączone z nowoczesną technologią, doborem wysokiej jakości surowców i dbałością o wyrób finalny dający konsumentom możliwość zapoznania się z produktami, które swoją oryginalnością, walorami smakowymi i wysokim standardem trafiają nawet w najbardziej wybredne gusta klientów.

Jednym ze sztandarowych produktów Zakładu Przetwórstwa Mięsnego PAMAS jest Salami Bankietowe Rogal, wytwarzane z mięsa wieprzowego, średnio rozdrobnionego, długodojrzewające, idealne na imprezy zorganizowane na różne okazje, a także na codzienne śniadania. Salami charakteryzuje się aż 60-dniowym terminem przydatności, grubość batonu 70 mm, zapakowane jest w 3 szt. / karton, temperatura przechowywania to 6-16°C.
 
Salami bankietowe rogal
 
Zapoznaj się także z innymi ciekawymi rodzajami salami Pamas klikając tutaj.
 
 
 

Producent Salami - PAMAS Sp. z o.o. Sp.k. Zakład Przetwórstwa Mięsnego


telefon: 77 40 48 770
e-mail: salami@pamas.pl
www: pamas.pl
 

Autor: Materiał promocyjny PAMAS Sp.z o.o. Sp.k.
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.