Szynka wieprzowa wędzona, bez fosforanów - nowość Zakładu Mięsnego Suchan, małopolskie - FirmyMiesne.pl portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

Szynka wieprzowa wędzona, bez fosforanów - nowość Zakładu Mięsnego Suchan, małopolskie

Oferta produktów mięso — wędliny Zakładu Mięsnego SUCHAN z Zagacia w województwie małopolskim jest naprawdę imponująca. Dzięki temu można zaopatrzyć się we wszystkie elementy mięsa wieprzowego, w tym wysokiej jakości półtusze, elementy wołowe oraz unikatowe wyroby wędliniarskie. Firma SUCHAN dostarcza profesjonalnie wykrojone elementy wieprzowe do zakładów mięsnych w południowej Polsce, a wędliny do sklepów i hurtowni.
 
- Od 1992 roku, czyli od początku naszej działalności przywiązujemy ogromną wagę do jakości oferowanych produktów, tak aby spełnić, jak najlepiej potrzeby naszych klientów. Nad wszystkimi etapami czuwa zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, dlatego nasze produkty cenione są przez klientów za wysoką jakość oraz walory smakowe - dodaje właściciel Zakładu Mięsnego SUCHAN Kazimierz Suchan.
 
 
Firma spełnia wszystkie normy dotyczące higieny żywności, a stały nadzór weterynaryjny i system HACCP gwarantuje bezpieczeństwo oraz wysoką jakość produktów.
 
- Szczególnie dumni jesteśmy z naszych wyrobów wieprzowych. Uznaniem naszych klientów cieszą się „WĘDLINY Z WĘDZOKA”, „WĘDLINY SWOJSKIE TRADYCYJNE”, „WĘDLINY OD CHŁOPA” - mówi właściciel Zakładu Mięsnego SUCHAN Kazimierz Suchan.
 
 
Szynka od Chłopa Zakładu Mięsnego SUCHAN, produkt sztandarowy z linii WĘDLINY OD CHŁOPA, który wyróżnia się ze wszystkich produktów, gdyż łączy to, co najważniejsze dzisiaj dla klientów, czyli wysoką jakość za rozsądną cenę.
 
Jest to produkt w 100% wieprzowy, parzony i wędzony, bez fosforanów, glutenu na bazie naturalnych przypraw i tradycyjnej produkcji. Dedykowany sklepom i sieciom handlowymi i dystrybutorom, waga jednostkowa 1,5 - 2 kg, pakowana w MAP, termin przydatności do spożycia 21 dni, cena netto 16,90 zł /kg.
 

ZAKŁAD MIĘSNY SUCHAN

telefon: +48 572 722 222, +48 572 722 221

e-mail: marzena.mocniak@zmsuchan.com

www: zmsuchan.com

 

 
 

Autor: Materiał promocyjny Zakładu Miesnego Suchan
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.