Fartuchy do sklepu, zakładu mięsnego - FirmyMiesne.pl portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

Fartuchy do sklepu, zakładu mięsnego

W przemyśle spożywczym, jak również gastronomicznym ważnym elementem jest odpowiedni ubiór pracowników. Rzeźnik, masarz, sprzedawca w sklepie na stoisku mięsnym, czy kucharz w codziennej pracy potrzebuje zabezpieczenia ubioru. Zakłady mięsne, drobiarskie czy sklepy spożywcze
i restauracje powinny zaopatrzyć się w odpowiednie fartuchy, których nie trzeba będzie wymieniać zbyt często. Jakie więc zalety posiadają fartuchy wodoochronne?

Przede wszystkim są trwałe i oszczędne. Najbardziej popularne fartuchy obustronnie gumowane podczas użytkowania wytrzymują rok czasu.  Nie trzeba więc wymieniać fartuchów co parę miesięcy. Kosztują niecałe 100 zł netto – dla porównania fartuchy niższej trwałości trzeba wymieniać co 3-4 miesiące i kosztują ok. 50 zł netto. Tak więc w skali roku zakłady wydają 150-300 zł zamiast 100 zł. Zaopatrzeniowiec oszczędza swój czas i pieniądze.

Tak samo wygląda sytuacja z fartuchami jednorazowego użytku. Uśredniony koszt fartucha jednorazowego użytku wynosi 0,45 zł netto. Pracownik w przeciągu jednego dnia zużywa ich od 3 do 6 szt. Koszt miesięczny fartuchów jednorazowych dla jednego pracownika wynosi od 40,5 zł – 81 zł. W przypadku fartuchów wodoochronnych wyższej trwałości uśredniony miesięczny koszt wynosi 8,33 zł netto. Zakład korzystając z fartuchów jednorazowych ponosi dodatkowe opłaty z tytułu wywozu śmieci. Należy również mieć na uwadze środowisko i generować jak najmniej odpadów plastikowych. Warto więc zaopatrzyć się w fartuchy wielokrotnego użytku, które będą trwałe.

Firma Dydona (woj. opolskie) jest producentem fartuchów oraz odzieży wodoochronnej. Wszystkie tkaniny z których szyte są fartuchy, pochodzą od renomowanych europejskich producentów.

Dodatkowo, firma wprowadza własne innowacje materiałów, podnosząc ich jakość i uzyskując nowe właściwości tkanin jak np. plamoodporność.

W swojej ofercie posiada szeroki wachlarz materiałów – od wspomnianych tkanin plamoodpornych, poprzez powlekane poliuretanem, kończąc na tkaninach obustronnie gumowanych.

Zainteresowanych współpracą zapraszamy do kontaktu pod numerem 77 42 12 236

Akcesoria masarskie opolskie DYDONA Sp. z o.o.


Autor: Materiał promocyjny firmy DYDONA SP. Z O.O.

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.