Jubileusz 30 - lecia Zakładów Mięsnych SKIBA S.A. - FirmyMiesne.pl portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

Jubileusz 30 - lecia Zakładów Mięsnych SKIBA S.A.

 
 

W tym roku mija 30 lat od powstania marki Skiba, która obecnie jest jednym z liderów branży mięsnej w Polsce i Europie. Firmę założył Andrzej Skiba wraz z żoną Mirosławą. Zakłady Mięsne Skiba S.A. to trzy nowoczesne zakłady w skład których wchodzą: Ubojnia Trzody Chlewnej w Chojnicach, Ubojnia Bydła w Czersku oraz Przetwórnia Mięsa w Chojnicach.
 
 
 
 
Główną specjalizacją firmy jest mięso czerwone: wieprzowina i wołowina, nie brakuje jednak produktów drobiowych. Wędliny wytwarzane pod marką Skiba to kunszt masarstwa z ponad 30-letnią tradycją i doświadczeniem. Szynki, kiełbasy, polędwice, parówki, pasztety, kaszanki do dzisiaj zachowały swój charakter, smak i jakość, dzięki recepturom, które nadają produktom wyjątkowości i unikatowości.
 
Ważnym aspektem w utrzymaniu najwyższych standardów jest własny ubój, co pozwala na pełną kontrolę produktów, które trafiają na stoły konsumentów w: Polsce, Europie, Ameryce Północnej, Ameryce Środkowej, Azji i Afryce.
 
 


Kadra

Każdego dnia na sukcesy i rozwój firmy Skiba pracuje ponad 1100 kompetentnych, zaangażowanych w swoją pracę pracowników. Jedną z kluczowych wartości jest szacunek do siebie nawzajem. Rozwój i podnoszenie swoich kompetencji to priorytety, dzięki którym firma jest dzisiaj na drodze stałego wzrostu.
 
Bezpieczeństwo i misja
 
Warto podkreślić, że bezpieczeństwo i zdrowie konsumentów jest na pierwszym miejscu, a to m.in. dzięki wysokim standardom jakościowym IFS i BRC. Pomimo dużej skali działalności firma nigdy nie utraciła rodzinnego charakteru i tożsamości. Właściciele wierzą, że miłość do tradycyjnych kaszubskich smaków, a także przekazywanie ich kolejnym pokoleniom jest ważną misją.
 
 


Dla innych 

Firma Skiba S.A. bierze udział w akcjach dobroczynnych i wspiera różnego rodzaju inicjatywy sportowe. Z okazji jubileuszu 30-lecia Zakładów Mięsnych Skiba S.A. podjęła szereg działań, które przyczyniły się do powstania kolejnego placu zabaw nieopodal zakładu produkcyjnego. Udało się tym wywołać nie tylko uśmiech, ale przede wszystkim sprawić radość najmłodszym mieszkańcom Chojnic.
 

 
 

 
Planeta i środowisko
 
Wspólnie z pracownikami posadzono kilkadziesiąt drzew jako symbol trwałości i przywiązania do chojnickiej ziemi. Do ekologii i ochrony środowiska firma przykłada bardzo dużą wagę. Znajduje to także potwierdzenie w procesach produkcyjnych, w których wykorzystywane są najnowocześniejsze technologie i procedury, aby jak najmniej ingerować w otaczające środowisko. 
 
 

ZAKŁADY MIĘSNE SKIBA

telefon:

52 39 65 600
52 39 65 605

e-mail:

marketing@zmskiba.pl
skiba@zmskiba.pl

www: zmskiba.pl

 

 

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.