Mięso wołowe i cielęce – Ubojnia Zwierząt Rzeźnych Bożena Kebej - FirmyMiesne.pl portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

Mięso wołowe i cielęce – Ubojnia Zwierząt Rzeźnych Bożena Kebej

Ubojnia Zwierząt Rzeźnych Bożena Kebej jest rodzinną firmą z wieloletnią tradycją, dostarczającą od ponad dwudziestu lat najwyższej jakości mięso wołowe i cielęce do zakładów przetwórstwa mięsnego, restauracji oraz innych punktów. Wśród odbiorców firmy są zarówno klienci indywidualni, jak również małe, średnie i duże przedsiębiorstwa. Zakład prowadzi sprzedaż detaliczną, hurtową oraz na zamówienie.

Najlepszej jakości mięso wołowe i cielęce powstaje w oparciu o wieloletnie doświadczenie oraz nowoczesne sprzęty, składające się na wyposażenie zakładu. Firma posiada nowoczesną chłodnię oraz automatyczne linie technologiczne, a w bliskiej przyszłości planuje przebudowę i udoskonalenie magazynów żywca, w celu zwiększenia produkcji. W planach pojawia się również stworzenie odpowiedniego zaplecza garażowego i rozbudowa powierzchni biurowej oraz zakup nowego samochodu do przewozu żywca, co pozwoli na zwiększenie jego skupu.

Wszystkie działania podejmowane przez firmę zmierzają ku stałemu unowocześnianiu zakładu, i mają na celu dostarczanie klientom produktów najlepszej jakości. Plany modernizacji powstają w oparciu o szczegółowe badanie potrzeb klientów.

Obszar działalności Ubojni Zwierząt Rzeźnych Bożeny Kebej obejmuje: skup bydła rzeźnego, ubój, sprzedaż mięsa - ćwierci wołowe, podroby wołowe, tusze wołowe, półtusze, mięso wołowe, tusze cielęce, tłuszcze. Przedsiębiorstwo zapewnia korzystne warunki współpracy (m. in. transport, umowa współpracy, produkcja na zlecenie - marka własna).

 

Ćwierci wołowe, mięso wołowe, podroby wołowe, tusze wołowe- lubelskie, mazowieckie, podkarpackie - Ubój Zwierząt Rzeźnych Bożena Kebej

Autor: Materiał promocyjny firmy UBOJNIA ZWIERZĄT RZEŹNYCH BOŻENA KEBEJ

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.