Szynka wieprzowa wędzona i schab nagrodzone- mazowieckie, Masarnia Staropolska Strzecha - FirmyMiesne.pl portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

Szynka wieprzowa wędzona i schab nagrodzone- mazowieckie, Masarnia Staropolska Strzecha

Schab Szlachecki, schab wieprzowy wędzony

 

Szynka babci i Schab szlachecki, powinny być w Twoim sklepie i na stole najbardziej wymagających konsumentów! 


Mowa tutaj o Szynce babci i Schabie szlacheckim, bo to kunszt masarski w dosłownym tego słowa znaczeniu. 

Szynka babci i Schab szlachecki nie są tanie, ale tutaj nie chodzi o taniość, ale doskonałość w smaku, wyglądzie i ciekawej historii, która pochodzi z rodzinnego domu Mirosława Nadratowskiego, założyciela MASARNI STAROPOLSKA STRZECHA. Jeśli szukają Państwo produktów mięsnych opartych o prawdziwą tradycję, która wyraża się w aromacie naturalnych przyprawach, wędzeniu i przede wszystkim w staropolskiej recepturze, to jesteście Państwo w przysłowiowym domu. 

Szynka Babci, szynka wieprzowa wędzona, z liściem laurowym


Potwierdzeniem jest z pewnością wyróżnienie w kategorii TOP PRODUKT-przyznawany tylko dla wyróżniających się produktów w konkursie promocyjnym Doceń Polskie, któremu przewodniczył Mirek Drewniak współzałożyciel Klubu Szefów Kuchni. Warte podkreślenia jest, że Szynka babuni i Schab szlachecki zdobyły maksymalną liczbę punktów (same 10) za smak, wygląd i stosunek jakości do ceny. 

 
 

MASARNIA STAROPOLSKA STRZECHA to firma czerpiąca z najlepszych zwyczajów polskiej kuchni. Powstała z miłości do tradycji wędliniarskich, kultywowanych w rodzinie założycieli od pokoleń. Firmą od lat kierują Lilla i Mirosław Nadratowscy, a jej siedziba znajduje się w miejscowości Sierpc.

 

Staropolska Strzecha

telefon: 24 275 30 97             e-mail: mnadratowski@staropolskastrzecha.pl                www: staropolskastrzecha.pl
 

Czytaj także:

Staropolskie wyroby... z tęsknoty za tradycją

Wyroby tradycyjne Mazowsza - "Staropolska Strzecha"

Kiełbasa Dziadka na wielkanocny stół - producent wędlin tradycyjnych Staropolska Strzecha

 

Schab Babci, Szynka Babci – wędliny tradycyjne

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.