Najlepszy dostawca mięsa w Polsce i na Śląsku- ARAD - FirmyMiesne.pl portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

Najlepszy dostawca mięsa w Polsce i na Śląsku- ARAD

  

   Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „ARAD”, działające obecnie jako Spółka Jawna, powstała w Polsce w 1993 roku (województwo śląskie).  W wyniku dynamicznego rozwoju, obecnie prowadzi pełną i szeroką działalność w zakresie rozbioru mięsa; wieprzowego, wołowego, cielęcego oraz drobiu, pochodzącego od naszych krajowych producentów i sprawdzonych ubojni spełniających wymogi Unii Europejskiej.

   Nowoczesne linie produkcyjne pozwalają nam na utrzymanie wysokich standardów i dają gwarancję żywności bezpiecznej dla zdrowia. Jesteśmy pod stałym nadzorem  WIS-u, SANEPID-u oraz mamy wdrożony system HACCAP mówi Elżbieta Nagły.

   Szczególny nacisk kładziemy na rygorystyczne przestrzeganie norm technologicznych, czego wynikiem jest pełne bezpieczeństwo zdrowotne, produkowanej w firmie ARAD żywności - dodaje Elżbieta Nagły.

   Ciągłość i pewność dostaw surowca przekłada się na wysoką i stabilną jakość, co przy zaawansowanej technologii przetwórstwa, bogatej bazie chłodniczej i transportowej, pozwala na oferowanie towaru najwyższej jakości. Wynikiem tego jest uznanie oraz wysoka i pozytywna opinia specjalistów z branży; zakładów produkujących wysokiej jakości wędliny, sklepów mięsno –wędliniarskich, gastronomii – sieci hoteli, restauracji, szkół, przedszkoli itp.

   Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną, na zamówienie oraz exportową na rynek unii europejskiej, rynek wschodni i azjatycki.

   Za sukcesem firmy stoją wykwalifikowani pracownicy, którzy poprzez swoje umiejętności oraz zaangażowanie przyczyniają się do poszerzenia grona zadowolonych klientów w kraju jak i za granicą.

                                                                      W imieniu zarządu firmy zapraszam do współpracy

                                                                                                              Elżbieta Nagły

                                                                                              tel. 501  173 056 lub 660 427 240

                                                                                                    ela.nagly@pwarad.com

 

Więcej informacji o firmie ARAD klikając tutaj.


Autor: Materiał promocyjny firmy ARAD
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.