FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

Notowania cen zakupu i zbytu żywca drobiowego w tygodniu 21. 2019 roku

Ceny zakupu żywca drobiowego w okresie 2026.05.2019 r. wskazywały, że  polskim dostawcom za kurczęta brojlery, podobnie zresztą jak i tydzień i miesiąc wcześniej, płacono przeciętnie 3,46 zł/kg. Równocześnie był to poziom cen o 1% wyższy niż w ubiegłym roku. Cena indyków średnio wynosiła 5,57zł/kg i była o 2 gr/kg wyższa niż w tygodniu 20. oraz przed miesiącem.W porównaniu do notowań sprzed roku żywiec indyczy był o 23% droższy.

W krajowych zakładach drobiarskich w dniach 2026.05.2019 r. średnia cena tuszek kurcząt utrzymała się na poziomie sprzed tygodnia i wyniosła 5,42 zł/kg. Był to poziom o 2% niższy niż przed miesiącem oraz o 7% niższy niż w 2018r. Za tuszki indyków płacono średnio 9,01 zł/kg, czyli o 1% mniej niż w poprzednim notowaniu i przed miesiącem, ale już o 9% więcej niż przed rokiem.

 

Źródło: KOWR

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.