FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

Polskie produkty po raz pierwszy na targach Thaifex - World of Food Asia

W terminie 28 maja do 1 czerwca 2019 r. odbyła się 16 edycja targów Thaifex – World of Food Asia w Bangkoku w Tajlandii. W ramach realizacji działań promujących polskie artykuły rolno-spożywcze na rynkach zagranicznych KOWR po raz pierwszy zaistalowano na tych targach stoisko narodowe pod szyldem „Poland tastes good”.

Targi Thaifex – World of Food Asia zaliczane są do największych i najważniejszych targów spożywczych w Tajlandii oraz w całym regionie. Tegoroczna edycja zgromadziła blisko 3000 wystawców z ponad 40 krajów.

Na polskim stoisku narodowym swoją ofertę prezentowało 11 polskich firm oferując m.in. słodycze, wafle ryżowe, jabłka i soki owocowe, warzywa w puszkach i mrożonki, jaja i produkty przetwórstwa jajecznego, napoje energetyczne, draże i produkty powlekane majace zastosowanie w cukiernictwie oraz konserwy.

Podczas trwania wystawy, gospodarz targów zapewnił dodatkowo spotkania biznesowe pomiędzy odwiedzającymi targi a firmami prezentującymi produkty, dzięki czemu również polskie firmy skorzystały z możliwości zaprezentowania swojego asortymentu oraz odbycia rozmów B2B z azjatyckimi przedsiębiorcami.

Każdego dnia targów na polskim stoisku narodowym odbywały się zorganizowane przez KOWR pokazy kulinarne, których celem była promocja polskiej kuchni i żywności oraz przedstawienie Polski jako kraju tradycyjnego i jednocześnie nowoczesnego pod względem kulinarnym.

27 maja 2019 r. przy współpracy z Ambasadą RP w Bangkoku oraz Zagranicznym Biurem Handlowym Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu (ZBH PAIH) w Bangkoku zorganizowano dla polskich przedsiębiorców spotkania w dwóch sieciach handlowych Villamarket Thonglor oraz Makro Sathorn. Podczas spotkań uczestnicy misji handlowej mieli możliwość zapoznania się z regulacjami dotyczącymi wprowadzania polskich produktów na rynek tajski.

Pierwszego dnia targów polskie stoisko odwiedzili Ambasador RP w Tajlandii, Pan Waldemar Dubaniowski oraz Kierownik ZBH PAIH w Bangkoku, Pan Norbert Bąk, którzy odbyli rozmowy się z obecnymi na stoisku przedsiębiorcami.

 

Źródło: KOWR

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.