Udziec trybowany z indyka - producent Zakład Drobiarski w Stasinie - FirmyMiesne.pl portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

Udziec trybowany z indyka - producent Zakład Drobiarski w Stasinie

Mięso z indyka  jest doskonałym surowcem do wyrobu wędlin ze względu na swoje walory zdrowotne – zawiera mniej tłuszczu niż inne rodzaje mięs. Zakłady przetwórstwa mięsnego produkując wędliny, kiełbasy, parówki, kabanosy czy indyka wędzonego wykorzystują mięso gulaszowe, pieczeniowe, a także płaty gulaszowe. Jest to nic innego jak trybowany udziec z indyka bez skóry, bez kości lub sznycel z podudzia indora.

Mięso z indyka jest również często serwowane w restauracjach, pojawia się na wielu uroczystościach jako danie specjalne. Takie elementy jak: golonka z indyka, skrzydło trybowane, sznycel i oczywiście udziec trybowany z indyka nadają się do każdej potrawy. Można je przygotowywać na różne sposoby, np. dusić, piec, grillować, smażyć, a nawet wędzić. Smakują tak samo dobrze podane na zimno, jak i na ciepło.

Ważne jednak, aby elementy indyka wykorzystywane do produkcji wędlin lub do przygotowywania potraw pochodziły ze sprawdzonego źródła i były najlepszej jakości.

Zakład Drobiarski w Stasinie specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości mięsa indyczego. Tygodniowo produkuje około 1300 ton mięsa z indyka na świeżo lub mrożonych. Wszystko odbywa się pod ścisłą kontrolą nadzorowaną przez Powiatowy Inspektorat Weterynarii oraz w oparciu o wymagane certyfikaty IFS, BRC, ISO 9001, ISO 22000, HACCP. Towar dostarczany jest na terenie całego kraju.

 

Jeżeli chcesz zaopatrzyć się w świeże lub mrożone mięso indycze w ilościach hurtowych skontaktuj się z Zakładem Drobiarskim w Stasinie.

Producent mięsa z indyka- ZAKŁAD DROBIARSKI W STASINIE Sp. z o.o.

telefon: +48 698 640 940,               e-mail: handel@stasin.pl, biuro@stasin.pl,            www: stasin.pl
 

 


Autor: Materiał promocyjny firmy Zakład Drobiarski w Stasinie

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.