FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

Otwarcie nowego sklepu z naturalnymi wędlinami w Słupsku- firmy Tołłoczko

24 kwietnia 2020 r. odbyło się otwarcie kolejnego już sklepu firmowego Wędliniarstwa Naturalnego Tołłoczko w Manhattanie box 136 w Słupsku.

Podczas otwarcia klienci mogli skosztować wyrobów podczas degustacji, porozmawiać o produktach, zdrowym odżywianiu, a najstarsi klienci, przede wszystkim przypomnieć sobie produkty ze smakiem z ich dziecięcych lat.

Ciekawy i leśny wystój, tylko podkreślił przesłanie i misję firmy, która swój fundament działalności opiera na naturalności, tradycji i zamiłowaniu do wytwarzania wyjątkowych wędlin.

To, co wyróżnia tę Manufakturę Wyrobów Wędliniarskich to wielka pasja i poświęcenie. Gwarancją najwyższej jakości jest nazwiskoTołłoczko, będące od 1993 roku symbolem zaufania, uczciwości wobec konsumentów i kunsztu masarskiego.

Dzisiaj do przejęcia sterów w firmie przygotowuje się jeden z synów Państwa Iwony i Tomasza Tołoczków, który rozwija swoje talenty do wytwarzania naturalnych wędlin i przedsiębiorczości. Do najbardziej uznanych produktów Wędliniarstwa Naturalnego Tołłoczko można zaliczyć z pewnością: mięso na ostro/galantyna z czosnkiem niedźwiedzim, kiełbasa gajowego, szefa, kiełbasa ręcznie krojona, smalczyk domowy, pasztetowa domowa oraz wędzonki.

 

Wędliny tradycyjne pomorskie, usługa wędzenia - TOŁŁOCZKO

telefon: 730 540 000

e-mail: biuro@tolloczko.com.pl

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.