Kebab - niesłabnąca popularność - FirmyMiesne.pl portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

Kebab - niesłabnąca popularność

Kebab - niesłabnąca popularność.

Jest jednym z ulubionych fast foodów w Polsce, a grono jego sympatyków z każdym rokiem staje się coraz szersze. Na czym polega fenomen kebabów?

Czynników, które wpłynęły na popularność tego dania, jest wiele. Kebab to przede wszystkim rewelacyjne danie na wynos oraz przekąska, którą możemy się delektować nawet na miejskiej ulicy. To również jeden z tych specjałów, dzięki którym każdy z nas może się przekonać, jak ciekawa i oryginalna może być kuchnia turecka. A co ze zdrowiem? Kebab jest wprawdzie szybką przekąską, jednak w porównaniu z hamburgerami czy frytkami staje się fast foodem o sporej wartość odżywczej. To zasługa składników, z których to danie powstaje.

Co zatem można znaleźć w kebabie?
Podstawa to pieczone mięso. Baranina, wołowina lub mięso drobiowe – oto najczęstsze rozwiązania. Mięso takie, po pokrojeniu na kawałki, trafia do bułki lub do ciasta. By takie danie na wynos wybornie smakowało, niezbędne są również odpowiednie dodatki. Obok warzyw, które w kuchni tureckiej zajmują dość istotne miejsce, ważne są tu sosy. Paprykowy lub czosnkowy – oto rozwiązania, z którymi miłośnicy kebabów spotykają się najczęściej. Taka przekąska jest sycąca i pożywna, pozwala też cieszyć się oryginalnym smakiem. Dla wielu osób staje się zatem cennym składnikiem diety oraz specjałem, po który chętnie sięgają oni w czasie dłuższych wypadów na miasto.”

Zobacz producentów kebabu:

Kebab drobiowy, wołowy krojony - Besa Food Sp. z o.o.

Szaszłyki drobiowe, wieprzowe- producent Ciećwiera

Producent kebabu wołowego, drobiowego, wielkopolskie- Impilo Sp. z o.o.

Hurtownia gastronomiczna, mazowieckie- KAPTAN FOOD

Producent kebabu mazowieckie - Döner kebab MBM MEAT FOOD Sp z o.o.

Producent kebabu drobiowego i cielęcego DIAMONDKEBAB - P.P.H.U.SUPERMEAT s.c.

Kebab dla restauratorów -producent kebabu- Damak Food Sp.z o.o.

Producent kebabu, rozbiór mięsa wołowego świętokrzyskie - NUR

 

Treści z serwisu portalu FirmyMiesne.pl mają charakter r wyłącznie informacyjno-edukacyjny i opiniotwórczy.
Przed zastosowaniem się do przedstawionych porad, warto skonsultować się ze sprzedawcą lub producentem produktów i usług, gdyż każda przedstawiona sytuacja może być inna. 
 

 

 

Autor: FirmyMiesne.pl
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.