FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu


Wyroby mięsne tradycyjne wyróżnione, małopolskie

Wyroby mięsne z firmy MARKAM zachwyciły Szefa Kuchni Mirka Drewniaka i Członków Jury Doceń Polskie. 
 
 


Kaszanka z Kasinki, Pasztetowa z Kasinki, Kiełbasa ze Świniobicia oraz Kiełbasa swojska tradycyjna z Kasinki – specjały tego producenta - firmy Markam, nagrodzone zostały w trakcie XXXII certyfikacji żywności. Kaszanka, Pasztetowa oraz dwie Kiełbasy wyróżnione zostały maksymalnymi notami, co pozwoliło na nadanie im nie tylko certyfikatu jakości produktu „Doceń polskie”, ale także tytuły TOP PRODUKT. 
 


Warto podkreślić, że nagrodzone produkty, wyrabiane są wyłącznie metodami tradycyjnymi, na bazie mięs wieprzowych i naturalnych przypraw. Dokładnie tak jak odbywało się to dawno temu. 

Wszystkie produkty wychodzące spod ręki masarzy MARKAMU oparte są na najwyższej jakości surowcu mięsnym, który pochodzi z własnej hodowli w gospodarstwie rolnym w Cichawie, a zwierzęta karmione są paszą z własnych upraw z tegoż gospodarstwa. Wyroby z Kasinki to tradycyjne receptury i zachowanie dawnych metod produkcji. Wędzenie to jeden z najważniejszych aspektów, dlatego w MARKAMIE wędzi się tradycyjnie w wędzarniach opalanych drewnem z miejscowych lasów, co nadaje specyficzny zapach oraz niepowtarzalny smak wyrobom z Kasinki. Nie bez znaczenia jest również fakt, że woda używana przy produkcji wędlin pochodzi ze źródła położonego na zboczu góry Szczebel, wysoko ponad siedzibami ludzkimi i również ona przyczynia się do tego, że wyroby te posiadają niepowtarzalne walory smakowe. 

Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo – Usługowe MARKAM założone zostało 28 czerwca 1984 roku, natomiast zakład produkcji wędlin rozpoczął działalność 7 lipca 1991 roku. Przedsiębiorstwo zlokalizowane jest w województwie małopolskim, w miejscowości Kasinka Mała, wsi położonej w dolinie Raby, pomiędzy Szczeblem i Lubogoszczem, w Beskidzie Wysypowym.
 

Wędliny góralskie - PPHU „MARKAM”

telefon: 18/ 33 13 069    e-mail: biuro@markam.pl    www: www.markam.pl
 
 
Czytaj także:

Wędliny tradycyjne małopolskie - Firma Markam

Wieprzowina z naturalnej hodowli idealna na grilla – małopolsk...

Wędliny bez konserwantów- naturalne, małopolskie z firmy Markam

Wyroby grillowe z Małopolski. Naturalnie z gór

Kiełbasa swojska - małopolskie smakołyki na Wielkanoc

Duży nacisk położymy na informatyzację i monitoring wizyjny – mówi serwisowi FirmyMiesne.pl Adam Konacki Dyrektor Handlowy PPHU Markam

„Cena wyrobu nie bierze się bowiem z kosmosu…”- mówi serwisowi...

Produkty na grilla – kiełbasa ze świniobicia, z serem lub ślimak grillowy

Karczek, Szynka z Pieca - wędliny prosto z pieca od firmy Markam

Szynka Włoska parzona i Kiełbasa Pieprzowa surowa – nowości firmy „MARKAM”

Produkty na grilla MARKAM – czyli kiełbasa z serem, frankfurterki, ślimak grillowy

Kiełbasa swojska tradycyjna, szyneczka do koszyczka- świąteczne wędliny

Kiełbasa swojska tradycyjna, boczek domowy, krakowska z Kasinki- domowe wędliny na bazie własnego surowca

Wędliny na świąteczny stół – PPHU „MARKAM”

Wędliny Markam nagrodzone znakiem "Poznaj Dobrą Żywność"

Wędliny tradycyjne, czyli nie tylko oczami . . .

 
 
 

Autor: Materiał promocyjny firmy Markam
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.