FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu


Dania mięsne do przygotowania w domu, od Zakładów Mięsnych Skiba- konsumenci już wybrali!

Kolejna dobra wiadomość dla mięsożerców! 


Linia produktów GOTOWE DO PIECZENIA marki Skiba ma dobrą passę i udowadnia, że można przygotować produkty z najwyższej półki, które są smaczne i jednocześnie wygodne dla konsumentów. Otrzymane wyróżnienie NAJLEPSZY PRODUKT 2019 - WYBÓR KONSUMENTÓW jest potwierdzeniem, że produkty mięsne GOTOWE DO PIECZENIA, to jest strzał w przysłowiową dziesiątkę. 

Podczas przeprowadzonej degustacji, której celem było wyłonienie najlepszego produktu 2019 r., udział wzięli konsumenci, którzy poproszeni zostali o ocenę w kategorii mięso i przetwory mięsne. Produkty marki SKIBA otrzymały brązowy medal. Patronat nad wydarzeniem sprawował renomowany instytut badawczy GfK Polonia. 

Produkty z linii GOTOWE DO PIECZENIA to surowe mięsa z naturalnymi dodatkami warzyw, owoców, suszonych ziół oraz przypraw. Zapakowane w wygodną tackę przeznaczoną do pieczenia są idealnym rozwiązaniem na szybki i zdrowy obiad. Mięso w tacce aluminiowej wystarczy włożyć do piekarnika i upiec. Zastosowane opakowanie daje nam gwarancję kruchości i soczystości mięsa. Z wielką dbałością zostały przemyślane i dobrane przyprawy, aby smak różnił się od produktów dostępnych na rynku, były ciekawe i wyjątkowo smaczne. Linia produktów liczy dziesięć asortymentów w różnych wariantach smakowych. 

 

Karkówka z suszonymi pomidorami           Karkówka piernikowa               Karkówka w miodzie

Karkówka z przyprawami korzennymi      Karkówka w musztardzie          Karkówka z chrzanem

Przedstawiciele firmy SKIBA, w krótkiej wypowiedzi podkreślili, że nagrody wynikające z opinii konsumentów są dla nich najcenniejsze.

 

Zakłady Mięsne Skiba

telefon: 52 39 65 600, 52 39 65 605         e-mail: marketing@zmskiba.pl, skiba@zmskiba.pl
www: zmskiba.pl
 

Czytaj także:

Gotowanie na czasie, czyli mięsa gotowe do pieczenia Zakładów ...

Andrzej Skiba o początkach i obecnej działalności Zakładów Mięsnych Skiba

Andrzej Skiba o przekształceniu firmy w spółkę akcyjną

Schab dymem wędzony - nowość Zakładów Mięsnych Skiba

Parówki light – niskotłuszczowe z indyka - Zakład Mięsny Skiba

Wędliny QAFP – system gwarantowanej jakości żywności dla produktów ZM Skiba

 

 

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.